Hakkımızda

Ranna, dijital teknolojiler ve çözümler geliştiren, dijital dünyanın her yerinde olmaktan zevk duyan, yenilikçi bir firmadır.

Firmamız, yazılım tarafında ihtiyaca özel mobil uygulamalar, oyunlar, web siteleri, AR, VR uygulamalar ve çözümler geliştirme hizmeti sunarken, donanım tarafında ise dijital ürünler ve IoT cihazlar sunmaktadır.

Özellikle Chatbot ve yapay zeka teknolojisi ile 2016 yılında beri ilgilenmektedir. Bugüne kadar pek çok marka için Chatbot projeleri geliştirmiş ve geliştirmeye de heyecanla devam etmektedir.

Oyun ve mobil uygulamalar geliştirmek, IoT çözümler üretmek, AR ve VR uygulamalar sunmak, içinde bulunmaktan mutluluk duyacağımız öncelikli projeler arasında yer almaktadır.

Kullandığımız kodlama dillerinden bazıları, Hibrit Mobil Uygulamalarda; Xamarin, React Native, Cordova, / Native Mobil Uygulamalarda; Objective-C, Java, Kotlin, Swift / Diğer Programlama Dilller; Php, .Net, Unity3d,  C++, C#, Visual Basic, Html5, Css3, Angular, React, Node, Botpress, Socket.

Projelerinizi dinlemekten ve sizlere destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Mobil Uygulamalar

Akıllı mobil cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış olan tüm yazılımlara “Mobil Uygulama” denmektedir. Mobil uygulamalar ağırlıklı olarak dünya üzerindeki en yaygın kullanıma sahip işletim sistemleri olan iOS ve Android tabanlı olarak yapılmaktadır.

Chatbot Çözümleri

Chatbot, bilgisayar sistemlerinin insanlarla insanların diliyle iletişime geçme yoludur. Chatbotlar standart bilgisayar programlarından farklıdır. Mouse ya da dokunmatik ekran yerine kelimelerle yönetilir. Yapay zekaya (AI) sahip Chatbot’lar sohbete dayalı kullanıcı arayüzleri kullanmaktadır.

IoT Çözümleri

“IoT” yani “Nesnelerin İnterneti”, her çeşit elektronik aygıtın, internet platformuna erişerek, onlardan istenenleri yerine getirmesini sağlayan uygulama süreçlerinin bütününü kapsayan teknolojik çözümlerdir. Firmamız IoT ürün geliştirme konusunda destek vermektedir.

Web Projeleri

Web projeleri; içerik ve taslak olarak kurgulanmış bir internet sitesinin, grafiksel nitelikteki görsel arayüz ve veritabanlı tüm işlevsel özelliklerin bütününü kapsayan tasarım-yazılım süreci olarak tanımlanabilir. Kurumsal web siteleri, E-ticaret siteleri, Mikro siteler geliştirilmektedir.

Yazılım Geliştirme

Yazılım geliştirme, proje sürecindeki tüm aşamaların, en ayrıntılı şekilde planlandıktan sonra, olabilecek en doğru ve profesyonel biçimde yönetilmesi sayesinde hayata geçebilmektedir. Yazılım projeleri geliştirme konusunda ihtiyaca özel çok farklı programlama dilleri çözümleri sunulmaktadır.

Dijital Bilgi Ekranı Çözümleri

Digital Signage çözümlerimiz, kiosk, totem, toplantı odası, tablet stand, dokunmatik masa gibi donanım çözümlerini, içerik yönetimi, toplantı odası yönetimi, AVM’ler için yön bulma gibi yazılım çözümlerini içermektedir. Firmamız özel tasarım ürünler ve yazılımlar üretilebilmektir.

Artırılmış Gerçeklik - AR

Artırılmış Gerçeklik uygulamaları, akıllı gözlük, akıllı telefon ya da tablet cihazların, cisim tanıma özelliği kullanılarak, sanal nesnelerin gerçek görüntülerin üzerine bindirilmesine teknolojisine denir. Eğlence ve iş amaçlı çözümler sunulabilmektedir.

Sanal Gerçeklik - VR

Sanal Gerçeklik, “Virtual Reality” oyun ve uygulamaları, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda geliştirilerek, ürün ve hizmetlerini pazarlamada, yenilikçi, hayatı kolaylaştıran teknolojiler olarak geliştirilmektedir. Pek çok farklı alanda kullanılabilmektedir.

Oyun Geliştirme

Firmamız dijital oyun tasarımı, oyun geliştirme süreçleri yönetimi ve üretimi konusunda hizmet verilmektedir. Özellikle firmalar için interaktif eğitim, etkinlik oyunları, kinect oyunları, AR ve VR oyunları, multiplayer web ve mobil oyunlar geliştirilmektedir.

Adres

Atatürk Mah. Sedef Cad. Ata 3/4 Sitesi
B1 Blok No:19 D:265 Ataşehir / İSTANBUL

Bize Ulaşın

+90 216 629 06 59