Ranna Digital Works


Toplantı Odası Ekranı.

Sevvec Toplantı Odası Ekranı, Sınıf ve Hastane Odası Bilgi Ekranı Çözümleri

Takvimler ile Entegrasyon

Sevvec çözümleri, toplantı odası ekranı, okul sınıf ekranı, hastanelerde ise doktor odası ve yatan hasta odası bilgi ekranı olarak kullanılabilmektedirler. 10.1” - 13.3” – 15.6” olmak üzere farklı boyut seçenekli android işlemcili, dokunmatik ekranlardır. Web üzerinden kolayca yönetilen bu ekranlar, toplantının konusunu, başlama saatini ve katılımcılarını gösterebilir. Haftalık, aylık salon durumunu gösterebilir ve rezervasyon için takvimleme sağlar.

Ayrıca kurumların girişine yerleştirilecek totemler ile toplantı salonuna yönlendirme kolaylıkla yapılmaktadır. Toplantı odası ekranı ile ihtiyaç duyulur ise hava durumu, haberler gibi çeşitli bilgileri de vermek mümkündür. Sevvec ekranlarımız da, toplantı odası durumunu gösteren yeşil, kırmızı led ışıklar mevcuttur.


Takvimler ile Entegrasyon

Sevvec Meeting Room yazılımı, Google Calendar, Microsoft 365 ve Microsoft Exchange ile senkronize çalışır. Toplantı ayarlanan tarih ve saatler, otomatik olarak bilgi ekranlarına yansır.

Toplantı odası erkanı ve rezervasyon sistemimiz ayrıca okullarda sınıflar girişlerinde, hastanelerde muayene odası girişlerinde etkili bir şekilde kullanılabilir. Okullarda kullanıldığında hangi sınıfta hangi dersin olduğu, öğretmenin kim olduğu, dersin konusunun ne olduğu ve dersin kaçta başlayıp kaçta biteceği gibi bilgiler içerir.

Hastanelerde ise hangi odada hangi doktorun olduğu, muayene sırasının kimde olduğu gibi bilgiler yayınlanabilir. Bilgi ekranında hasta odasında yatan, hastanın ismine, ilgili hemşirenin ve doktorun adına yer verilebilmektedir.


Kolay Yönetilebilir İçerik
Kolay Yönetilebilir İçerik

Tüm Android cihazlarda çalışan toplantı odası yönetimi yazılımımız, kolaylıkla uzaktan kontrol edilebilir ve içeriği güncellenebilir. Yazılım ile ilgili eğitim ve teknik destek firmamız tarafından sağlanır.

Şık Tasarımlar
Şık Tasarımlar

Mekanın tasarımına uygun, duvar içi ya da duvar üstü kullanıma uygun olan bu bilgi ekranları, firmanızın veya kurumunuzun imajını artıracak şık tasarımlara sahiptir. İhtiyaca özel farklı renklerden veya malzemelerden üretilebilir.

Farklı Ölçüler
Farklı Ölçüler

Toplantı odası bilgi ekranı 10.1″, 13.3″, 15.6" boyutlarında olabilir ve ihtiyaca göre dikey veya yatay olarak kullanılabilir.


Entegre Olduğunuz Sistemler

Microsoft Exchange
Microsoft Exchange
Office365
Office365
Google GSuite
Google GSuite
Google Calendar
Google Calendar
Microsoft Exchange
Kerio Cloud
Manuel Calendar
Manuel Calendar

Rezervasyon yazılımı ile ilgili talep ve ihtiyaçlar için ek geliştirmeler firmamızca yapılabilmektedir.

Sevvec çözümlerimizi sevvec.com adresinden inceleyebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?