Ranna Digital Works


Tablet Standı – Tablet Kiosk.

Her Marka ve Model Tablet İçin Tablet Standı Üretimi

Tablet Standı

Tablet standı ürünlerimiz, Android tabletler ve iOS işletim sistemli iPad’ler için modelin ölçüsüne özel olacak şekilde üretilmektedir. Genellikle 7” ve 10” boyutlarında tabletlere uygun olarak üretilen bu standlar haricinde, firmamız ithalatını gerçekleştirdiği 14” ekran ölçüsüne sahip Andorid tabletler kullanarak ürettiği standlarla etkili ve dikkat çekici çözümler sunabilmektedir. Bu ürünler hafif olduğundan kolay taşınabilir ve monte edilebilirler ürünlerdir. İç mekan kullanımı için tercih edilen tablet standlar plexiglass, metal ve paslanmaz sacdan üretilebilir. İstenilen renkte ve tasarıma sahip özel sipariş ürünler üretilmesi mümkündür.

Mağazalar, fuarlar, showroomlar, AVM’ler ve havalimanı gibi noktalarda, anket, ürün tanıtımı ve bilgilendirme amaçlı kullanılabilen bu ürünler, geliştirdiğimiz yazılımlar ile kolaylıkla uzaktan güncellenebilir. İhtiyaca bağlı, yüz tanıma, ses algılama gibi çeşitli yazılımsal özellikler eklenerek standlar, interaktif kampanyalar yapılabilecek cihazlar haline getirilebilirler.

Tablet standları ayaklı, masa üstü ve duvar üstü olmak üzere 3 çeşittirler. Standlarda kullanılacak tabletler firmamız tarafından ya da müşterimiz tarafından temin edilebilmektedir. Markalara özel olarak tasarlanabilen “Plexi Tablet Standı” ürünleri, şık tasarımları ile kampanyalar için beğeni toplayan bir seçenektir.

Metal saç malzemeden üretilen tablet standı modelleri yüzey kısımları reklam alanı olarak kullanılabilir. Magnet üstüne yapılan baskı ile zemin üstü kullanılan bu tablet kiosklar kaplanabilir. Magnet istenildiği an tablet standı üzerinde kolayca çıkarılıp farklı baskılı bir magnet ile değiştirilebilir.

Tablet stand modellerimizi görmek ve daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tablet Standı

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?