Ranna Digital Works


Photobooth Fotoğraf Kiosku.

Sosyal medya entegre, fotoğraf baskı kioskları

Sosyal medya entegre, fotoğraf baskı kioskları

Photobooth lar, sosyal medya entegre fotoğraf kioskları fotoğraf kiosklarımız üzerinden çekilen fotoğraflar anında fotoğraf kağıdına baskı alabilmektedir. Aynı zamanda e-posta ve sosyal medya üzerinden de fotoğraf paylaşımı yapabilmektedir.

Photobooth’un yüksekliği ihtiyaca göre ayarlanabilmektedir. En yüksek halinde boyu 163 cm iken, kısalttığımızda boyu 130 cm ye kadar düşebilmektedir. Çocuklar için kullanıma uygun hale gelmektedir. Fotoğraf kioskundan 300dpi çözünürlüğünde, 10.2 x 15.2 cm, 12.7 x 17.7 cm, 15.2 x 20.2 cm ölçülerinde baskı alınabilmektedir. 15 Mp lik kamerası çok kaliteli FullHD fotoğraflar çekebilmektedir. Ürün kolay taşıma için parçalara ayrılabilmektedir. Ürüne özel tekerlekli hard case taşıma kutusuda sunulmaktadır.

Ranna Integrated Photobooth yazılımımız ile ekran arayüz tamamen özelleştirilebilir ve farklı dillere uyarlanabilir. Arayüz kullanımı oldukça basittir. Markaya veya etkinliğe özel hazırlanan ekran görselleri kolaylıkla kullanılabilmektedir. Fotoğraf baskısının yapılacağı kağıt isteğe özel tasarımlar ile giydirilebilinir. Etkinliğe özel çerçeveler oluşturulabilinir.

Dolabı kullanımda hemşire ihtiyaç duyduğu ürünün ne olduğunu, adedini ve hangi oda için alacağını, elindeki el terminalinden seçerek, bulunduğu konumda yer alan dolapdaki doğru kapağın açılmasını sağlar. Ürün temin edip dolabın kapağı kapatarak işlemi sonuçlandırır. Alınan ürün stokdan düşer ve doğru odaya, doğru adet olarak faturalandırılması yapılır.

Fotograf kioskumuz, ön kısmında Dekota ve Forex panel kullanılarak marka veya kampanyaya özel olarak baskı yapılarak giydirilebilir. Photo booth’un yazılımı, kasa tasarımı ve hatta donanımı ihtiyaca özel geliştirilebilir. Firmamız Photobooth fotoğraf kiosk’unun donanım dahil Üretimini, Satışını ve Kiralamasını yapmaktadır.

Ayrıca, Photobooth’un Kinect ve Yeşil Perde entegrasyonları yapılabilir. Etkinlikler için kinect ve yeşil perde ile daha etkili ve eğlenceli bir ürüne dünüştürülebilir. Proje özel benzer etkinlikler bütçelendirilir.

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?