Ranna Digital Works


Oyun Geliştirme Hizmeti.

Oyun Geliştirme Hizmeti Veriyoruz

Bilgisayarda, konsolda ve mobil cihazlarda oynanan oyunlar günlük hayatımızın ayrılmaz bir parçası olmuştur. Dijital oyun tasarımı, oyun geliştirme süreçleri yönetimi ve üretimi konusunda hizmet veren firmamız, eğitim oyunları, etkinlik oyunları, kinect oyunlar, web oyunları, AR ve VR oyunlar, mobil oyunlar geliştirmektedir.

Özellikle mobil oyun tarafında, akıllı telefon kullanan sayısındaki artış, oyun geliştirme ihtiyacını ve talebini artırmıştır. Gelişen mobil teknolojisi ile özellikle mobil oyun sektöründeki kaliteyi ve içeriği artırmış, mobil oyunları, oyun pazarında en büyük payı almasını sağlamıştır. Her geçen gün mobil oyun pazarı büyümeye devam etmektedir.


Mobil Oyun Geliştirme

Firmamız, mutli player oynanabilen interaktif, iOS oyun, android oyun geliştirme yapılarak hazırlanan mobil oyun fikirleri sunmakta ve oyun fikirlerinizi hayata geçirmektedir. Özellikle günümüzde çok popüler olan ve çok yüksek indirme rakamlarına ulaşan “Hyper Casual” oyunları fikirleriniz doğrultusunda üretebilmekteyiz. Bu tür oyunların nasıl oynandığının öğrenmesi ve oynaması çok basittir. Karakterler tek tuşla hareket ettirilir. İçlerinde kısa görevleri vardır ve bundan dolayıda çok büyük mobil oyuncu kitlelerini hitap eder.

Oyun geliştirme konusunda Unity 3D Oyun Motoru ve C# programlama dillerini kullanmaktayız. Unity 3D oyun motorunu kullanan oyunlar, Unity Web Player eklentisi ile kurulum işlemi olmadan web tarayıcısı üzerinden oynanabilmektedir. Unity ile geliştirdiğimiz bir oyunun herhangi bir altyapı değişikliğine gerek duymadan, PC, Mac, Web, iOS, Android, Windows Phone gibi mobil cihazlara uygun olarak derlenebilmektedir. Firmamız daha önce pek çok etkinliklik oyunları, kiosk oyunları, AR oyun, VR oyun, mobil oyun ve Web casino oyunları geliştirmiştir.

Proje geliştirme, lansman, reklam ve tanıtımını yaparak mobil oyun projenize destek verebilmektedir. Devamında ise gerekli güncellemeler, eklemeleri, revizyonları ihtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda yapmaktadır. Geliştirdiğimiz oyunların reklam, pazarlama gibi ihtiyaçlarını da en doğru şekilde karşılanabilmesi için dijital pazarlama, mobil reklam hizmetleri vererek müşterilerimize destek olmaktayız.

Mobil Oyun Geliştirme

Markalara Özel Oyun Geliştirme

Markalara Özel Oyun Geliştirme

Mobil oyunlar haricinde, Artırılmış Gerçeklik ve Sanal Gerçeklik teknolojileri ile geliştirilen oyunlar günümüzde herkesin ilgisini çekmektedir. Özellikle markalara özel geliştirelecek AR ve VR oyun fikirler ile akılldı kalıcı, yaratıcı çözümler üretilebilmektedir. Müşterilerin ve çalışanların kullanımına bu oyunlar sunulabilmektedir.{" "}

Ayrıca, hedef kitle ve ihtiyaç analizlerini en doğru şekilde yaparak, belirlenen amaçlar doğrultusunda, kişi ve kurumlara özel oyun, oyunlaştırılmış eğitim teknolojileri geliştirmektedir. Bu oyunlar ile çalışanlarını eğitimi eğlenceli olacak bir şekilde yapılabilmektedir. Kurumsal eğitim oyunları pek çok firma tarafında kullanımdadır.

Mikro oyunlar ise son günlerde oldukça yaygınlaşmıştır. Bu mini oyunların genelde oyuncular arasındaki rekabeti arttırmaya yöneliktirler. Bu oyunlar, oyuncuları oyuna daha fazla bağlama potansiyeline sahiptirler.

Oyun yaptırmak istiyorsanız, sizi dinlemeyi heyecanla bekliyoruz. Bizimle iletişime geçip, oyun projeniz ile ilgili en kısa sürüde bütçe teklifi alabilirsiniz. Hatta talep ederseniz, firmamızın geliştirmekte olduğu mobil oyun projelerine yatırımcıda olabilirsiniz.


Bazı Projelerimiz.

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?