Ranna Digital Works


Dokunmatik Masa.

Dokunmatik Masa Üretimi ve Yazılımı

İnteraktif dokunmatik masa ve sehpalar, ihtiyaca özel farklı boyutlarda üretilebilir. 22” den başlayıp 86” e kadar boyutlarda temin edilebilir. Özel sipariş ile üretilen bu ürünler mekanın mimarisi ile uyumlu olacak şekilde tasarlanabilir. Ahşap, metal, mermer, cam ve hatta deri malzemeler kullanılarak çok farklı, yenilikçi dekoratif dokunmatik masa çözümleri üretebilmekteyiz.

Multi-touch özellikli bu dokunmatik masaları aynı anda birden fazla kullanıcı kullanılabilir, oyunlar oynayıp etkileşimde bulanabilir. Yazılım ve uygulamaların ihtiyacına göre kullanılacak bilgisayar sistemi şekillendirilir. Dokunmatik teknolojiside ihtiyaca göre tercih edilebilmektedir. Infrared dokunmatik ya da kapasitif dokunmatik ekranlar bu masalarda kullanılabilmektedir.

Mağazalar, oteller, alışveriş merkezleri, restoranlar, toplantı odaları, bekleme salonları, showroom lar gibi pek çok mekanda interaktif masalar kullanılabilir. Bu mekanlarda aynı anda birden fazla insan, masadaki uygulamaları inceleyebilir, videolar seyredebilir, internete erişebilir. Böylece boş vakitlerini sıkılmadan değerlendirebilir, eğlenceli zaman geçirebilirler. Masa üzerinde yer alan uygulamalar, oyunlar aracılığı ile verilecek mesajlar ve yapılacak reklam iletişimleri daha etkili olacaktır. Özellikle restoran ve kafelerde interaktif dokunmatik masalar; menüleri incelemek, sipariş vermek, siparişi beklerken karşılıklı oyun oynamak, sosyal paylaşım sitelerine girmek ve bunun gibi pek çok amaca hizmet edecek şekilde kullanılabilir.

Kullanılacak uygulamalar ve oyunlar firmamızca markanızın ihtiyacına özel üretilir. İstenilen içeriği, videoyu, fotoğrafı, web sitelerini, ürün ve kampanya tanıtımlarını hazırlanacak uygulamalar ile müşterilerinize etkili ve akılda kalıcı bir şekilde sunabilirsiniz.

İnteraktif dokunmatik masa çözümlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Size nasıl yardımcı olabiliriz?